Welcome to Gaia! ::

Polish Poll Center

Back to Guilds

 

Tags: Polska, Polish, Poland 

Reply Polish Poll Center
Przedstaw sie (powiedz cos o sobie) Goto Page: 1 2 3 ... 4 ... 77 78 79 80 [>] [>>] [»|]

Quick Reply

Enter both words below, separated by a space:

Can't read the text? Click here

Submit

zacierki sa
fajne
63%
 63%  [ 14 ]
nie fajne
36%
 36%  [ 8 ]
Total Votes : 22


Owiec

PostPosted: Tue Feb 28, 2006 1:43 am
No... to w celu zebym wiedziala kto jest kto, co robi i inne takie sprawy.
wykaz potrzebnych wiadomosci:
Wiek:
Poziom wyksztalcenia:
zainteresowania: (nie uznaje odpowiedzi - interesuje sie wszystkim) jak ktos sie interesuje wszystkim to znaczy ze niczym.
lubie - wedle wlasnego uznania
nie lubie - wedle wlasnego uznania
imie - jesli ktos sobie zyczy:
miejsce zamieszkania - jesli ktos sobie zyczy.

jakie masz majtki(dodal nox123)
//zalezne od dnia i humoru//OWCA  
PostPosted: Tue Feb 28, 2006 6:38 am
Jako moderator, pryzkladowo wypelniam punkty, aby pokazac wam, jak cza to robic, kochaniutcy *tuli wszystkich*

Wiek: 18 lat
Poziom wyksztalcenia: podstawowka, gimnazjum, na razie niepelne srednie
zainteresowania: plec meska.
lubie - jedzenie
nie lubie - Braka Czasu (TM by Galie&Kage), CYNAMONU!!! scream
imie - Dorotka whee
miejsce zamieszkania - Sajgon  

EvilYuki


wilkus
Crew

PostPosted: Tue Feb 28, 2006 8:49 am
Heh, rozumiem, ze i mi nie wypada nie wypelnic... ehem... obowiazku obywatelskiego....

wiek:17
poziom wyksztalcenia: teoretycznie jestem w liceum...
zainteresowania: Comatusy!!! heart ... Chemia i onkologia, ozby i mangi oczywiscie z Comatusami 3nodding
lubie: narzekac, chore doswiadczenia z Chemii typu wszystko+wszystko
nie lubie: wszystkiego, co rozowe/niebieskie/biale, drechow i wielu innych
imie: Kaja... (nie, nie paschalska, meda stressed )
miejsce zamieszkania: 1 pole za Bananem  
PostPosted: Tue Feb 28, 2006 11:06 am
wiek:19
poziom wyksztalcenia: srednie narazie
zainteresowania: psychologia, filozofia polityczna, polityka, sztuka.
lubie: zachwycac sie soba, poszerzac swoje spektrum wiedzy, comatusy, czynic zlo, sie przytulac whee
nie lubie: koloru rozowego niebieskiego, swojego pokoju, mojej siostry ciotecznej, babci, ludzi podobnych do mnie(ja juz jestem wyjatkowa zolza) wizyt bez zapowiedzi, wypadow niezapowiedzialych wczesniej conajmniej tydzien, niespodzianek, ludzi myslacych jednokierunkowo, Kuby Wojewudzkiego, diennikarzy niedouczonych (uzywajacych terminu podswiadomosc) diennikarzy pseudohistorykow piszacych o nieszczesciu zydow w okresie wojny. Diennikarzy i historykow twierdzacych ze wiekszoc piecow kremacyjnych powstala w okresie wojny i ze tam zgineli zydzi - mwahahaha to mnie zawsze rozpierdala. mrgreen Ludzi bedacych za aborcja i eutanazja - a nie znajacych historji amerykanskich klinik smierci i nie majacych nigdy w rece ksiazki J.Wilke "Aborcja",
niewyjasnionych do konca sytuacji.
brudnych paznokci u mezczyzn i kobiet, krzywych zebow, wlosow nierowno przycietych i innych obrzydliwosci
imie: Kamilla - mowi sie do mnie owca lub jak kto woli ty przypale
miejsce zamieszkania: od wilkusa w kierunku szkoly numer 8 caly czas prosto potem skrecic w kierunku ulicy glownej i znow prosto.
lub: pomiechowek - zaleznie od okolicznosci.
mazenie i cel zyciowy: zostac naukowcem zapisac sie posmiertnie w encyklopedji PWN mrgreen
ludzie ktorymi sie zachwycam: Aolf Hitler, Zbigniew Lew Starowicz, Lenin, Karol Marks, Freud, Roman Dmowski, Ojciec Tadeusz Rydzyk (za umiejetnosc stworzenia swego imperium, bystre kozystanie z mediow - umiejetnosc skozystania z darmowej reklamy, charyzme)  

Owiec


Kasmizar
Crew

PostPosted: Tue Feb 28, 2006 1:57 pm
wiek: 20 lat
poziom wykształcenia: srednie
zainteresowania: polityka, socjologia, meandry ludzkiego umyslu
lubie: cynamon, ciekawych oryginalnych ludzi, zapach wiosny, dziwactwa ludzi, samodzielność
nielubie: głupoty, zawężonych horyzont󷮠niezdecydowania, bezsilności, Siebie jak okazuje się skurwielem bez serca.
imiona: Sławosz "Arken" Jan Tomasz
miejsce zamieszkania: m󪠰ok󪍊marzenie: niech ktoś mi poda na łożu śmierci kieliszek w󤫩
ludzie, kt󲹭i się zachwycam: Taka jedna psycholożka, autorytety?
ps. W nielubie chciałem napisać "owczego pędu" rofl , ale się w porę ugryzłem w język, znaczy w klawiaturę.  
PostPosted: Wed Mar 01, 2006 8:24 am
wiek:12
poziom wykształcenia:chodze do 5 klasy
zainteresowania:starozytny Egipt, muzyka, przyjaciele, granie a gitarze
lubie:Was, Gaie, przyjaciol, sluchac muzyki, filmy, gadu-gadu, moja gitarke heart
nie lubie:klamstwa, smiania sie ze mnie i smiania sie z glupot(np.chuck noriss mad )
imionka:Zuzia Dorota
miejsce zamieszkania: to co wilkus  

Agria


kcdjvbgnjdkm

PostPosted: Wed Mar 01, 2006 2:46 pm
Wiek: 17
Poziom wyksztalcenia: bylejakie, jestem w LO
zainteresowania: UFO, lucid dreams, (manga, anime, Japonia, pewnie jak wiekszosc tutaj)
lubie - oko, jajko na miekko, spac, ksiaaazki, filmy o gejach, pisac lub mowic bezsensu, wampiry
nie lubie - rodzynek(tak to sie odmienia?), guzcow, siebie, rozmawiania przez internet (dziwne ale krepuje mnie kiedy nie widze osoby z ktora gadam), balaganu
imie - kinga?
miejsce zamieszkania - bialystok  
PostPosted: Thu Mar 02, 2006 2:54 am
[ Message temporarily off-line ]  

Marcinek1984


happy_goth_buf

PostPosted: Thu Mar 02, 2006 9:20 am
[ Message temporarily off-line ]  
PostPosted: Tue Mar 07, 2006 2:56 pm
mam latek 21
lubie anime rock metal oraz dobre filmy( tylko i wylacznie te ktore mi sie podobaja)

mieszkam w lodzi mam wspaniala nazeczona to poprostu bogini (jest to moja opinija i prosze jej pod zadny wzgledem nie kwestionowac)

uwielbiam jesc xd

czas glownie spedzam z moja wspaniala kobieta oraz przed komputerem oraz z przyjaciumi grajac w rpgi

nielubie... nielubie..... ciezko mi powiedziec przewaznie to mowie o tym jak mi ise przypomni a teraz niewiem co powiedziec blaugh

a majtki nosze ruzne kolorowei podluzne stare

co do cech mojego charakteru to mam wsumie wiele zalet nie zle to ujolem ja mam same zalety

jestem mily uprzejmy inteligetny rozwazny przystojny uwielbiam dzieci zwiezeta i rosliny jestem uzdolniony artystycznie (czytac: literacko poetycko malarsko zezbiarsko rysunkowo ), lingwistycznie (ja uczylem naszego papierza) rowniez umiem walczyc a kopniaka z polobrotu uczyl mnie sam w wlasnej osobie Chuck a teraz jestem nawet leprzy od niego.
umiem gotowac rozmawiac z ludzmi postepowac z kobietami no cuz moglbym wymienac dalej ale dodam tylko tyle ze moja glowna zaleta jest skromnosc blaugh

co do mojego imienia to ludzie znaja mnie pod wieloma przydomkami jak naprzyklad
Jarek wspanialy, Jarek urodziwy ,Jarek urodziwy, pan Jarek, raz rowniez mi sie zdazylo Goraca Zuzia ale wstydze sie tego i bardzo zaluj, ale takrze jako Jarek zostani ojcem moich dzieci, Jarek srogi, Jarek grozny oraz Jarek wyjmij mi go zbuzi ale ja proponuje na gai posugiwac sie moim nickiem ze wzgledow czysto formalnych.  

nox123
Captain


Iwa__4grozna

PostPosted: Tue Mar 07, 2006 11:21 pm
[ Message temporarily off-line ]  
PostPosted: Sun Mar 12, 2006 12:47 pm
[ Message temporarily off-line ]  

Klenekzwawy


happy_goth_buf

PostPosted: Mon Mar 13, 2006 6:56 am
Musiales sie przyznawac...? stare To moze bys sie chociaz pochwalil kto Ci portki kupil, zeby z golym doopskiem nie chodzil...
moj brat tu jest... Ratujcie!!! crying  
PostPosted: Mon Mar 13, 2006 7:13 am
buahahaha!!!

pozdro dla pomylonych znajomych buraka okupujacych to forum blaugh

wiek: 17
wyksztaucenie: chyba raczej jego brak...
zainteresowania: wpienianie wszystkich wokolo, prawienie zlosliwych uwag, rysowanie (zwlaszcza Edzia ostatnimi czasy heart ), darcie ryja (potocznie zwne spiewaniem) i samotne, dluuuuuuuuuugie spacery i takie tam...
nienawidze: rozu domokun i wszystkiego, co z nim zwiazane, comatusow prowadzajacych sie z rozowymi pannami, RT, matmy, sloneczka i spiewajacych ptaszkow...  

_b_u_r_a_k_

Reply
Polish Poll Center

Goto Page: 1 2 3 ... 4 ... 77 78 79 80 [>] [>>] [»|]
 
Manage Your Items
Other Stuff
Get GCash
Offers
Get Items
More Items
Where Everyone Hangs Out
Other Community Areas
Virtual Spaces
Fun Stuff
Gaia's Games
Mini-Games
Play with GCash
Play with Platinum