Welcome to Gaia! ::

Magyar Reformátorai Guild

Back to Guilds

Magyar Reformátorai Guild 

Tags: magyar, magyarok, hungary, awsome 

Reply Játék
Reformátor Guild Kávézó Goto Page: [] [<] 1 2 3 ... 4 5

Quick Reply

Enter both words below, separated by a space:

Can't read the text? Click here

Submit

Laweliet

9,300 Points
  • Pie Hoarder by Proxy 150
  • Pieversity 200
  • Way Too Many Pies 300
PostPosted: Mon Aug 01, 2011 9:32 am
III_Kisrajczy_III
Rin_Kawamura
III_Kisrajczy_III
Laweliet
III_Kisrajczy_III


Jövök. smile ÉS jóóó lesz. biggrin De te szebb vagy. Na, kik ők? smile *kérdezgette a szépséges lányt, aki őt kísérte* Amúgy Kisrajczy vagyok. Benned kit tisztelhetek, szépség? smile

Örülök hogy megismerhetlek a nevem Laweliet. biggrin Még a végén elpirul az avatarom. :$ Akkor ez a tiéd, ha minden igaz ^^ odacsúsztatta az energia italokat Kisrajcinak.
- Hmm...Ha én vezetném ezt a lebujt tuti alkalmaználak, de amíg a miénk a hely remélem kisegítesz minket, ha már úgy alakult hogy a tulajok nyaralnak biggrin
Majd a következő kérdést tette fel egy kis csend után.
-Egyébként Mi járatban erre?

Én csak járok errefele, közben szeretnék egy nagyon szép lányra szert tenni, akit barátnőnek is nevezhetnék. Szívesen segítek bármiben, hiszen haveroké vagyok és a csapos-mesterség jó dolog, a legősibb foglalkozás, mióta szesz van és sör. smile *megköszöni az energiaitalt egy arcrapuszival* Nem így van? *nevet, miközben Laweliet-en megakad a pillantása, soookszor*

*Feltűnik neki egy romác kezdete.* Úgy tűnik kezdek utban lenni... - motyogja, majd gúnyosan rávigyorog Kisrajczy-ra* Miért nem inkább rózsacsokorral és gyűrűvel próbálkozol Rómeó. cool


Minden kezdet nehéz. A virág meg az egyebek majd egy picivel később, ha randevú lészen. smile HA Laweliet bennevan. ^^ *közben Lawelietre tekint*

Húh egy kicsit elbambultam...Rin ne legyél már olyan gonosz biggrin Figyelmen kívül, hagyja a kérdést és rátér a mondandójára. Ha ez a hely nem lenne akkor nem jött volna létre a mi kis Fangtaseink sem. biggrin Rin van valami ötleted? Bármi?
Majd megjegyzi:
Bocsi ha kicsit, Diktátoros vagyok...de most ránk fér az összeszedettség. biggrin  
PostPosted: Tue Aug 02, 2011 2:52 am
*Teljesen csapzottan, vizes ruhában, egy bőrig ázott macskával belép a kávézóba* *hangja rekedtes, mert egy kicsit megfázott, és így egy kicsit horrorisztikus látványt és hallást kelthet*
Sziasztok! Üdv a kávézóban! Elnézést kérek azért, hogy nem voltam eddig itt.. mostmár jelen vagyok, és tudok segíteni, eligazodni etceteráá *mosoly*  

Silphil
Crew

5,150 Points
  • Team Edward 100
  • Friendly 100
  • Befriended 100

Laweliet

9,300 Points
  • Pie Hoarder by Proxy 150
  • Pieversity 200
  • Way Too Many Pies 300
PostPosted: Tue Aug 02, 2011 7:17 am
Silphil
*Teljesen csapzottan, vizes ruhában, egy bőrig ázott macskával belép a kávézóba* *hangja rekedtes, mert egy kicsit megfázott, és így egy kicsit horrorisztikus látványt és hallást kelthet*
Sziasztok! Üdv a kávézóban! Elnézést kérek azért, hogy nem voltam eddig itt.. mostmár jelen vagyok, és tudok segíteni, eligazodni etceteráá *mosoly*

Sziaaaaa! Had segitsek! és felkapot egy pokrócot és a lányra teritette hmm...-valamit kéne kezdeni a macskával gondolt....majd hirtelen elszaladt és egy konyharuhával a kezében feltűnt amit a macskára terített. A macska kezdetben ellenszenves volt de később rájött hogy csak a javát szolgálja.
Üdv Laweliet vagyok. Nem volt itt senki és kiszolgáltam magam, majd még jöttek néhányan és azt hitték én vagyok a felszolgáló....szóval helyettesítettelek picit biggrin
Szerintem öltözz át, és ha akarok csinálok neked egy jó forró teát, kakaót vagy amit akarsz smile  
PostPosted: Tue Aug 02, 2011 7:54 am
Laweliet
Silphil
*Teljesen csapzottan, vizes ruhában, egy bőrig ázott macskával belép a kávézóba* *hangja rekedtes, mert egy kicsit megfázott, és így egy kicsit horrorisztikus látványt és hallást kelthet*
Sziasztok! Üdv a kávézóban! Elnézést kérek azért, hogy nem voltam eddig itt.. mostmár jelen vagyok, és tudok segíteni, eligazodni etceteráá *mosoly*

Sziaaaaa! Had segitsek! és felkapot egy pokrócot és a lányra teritette hmm...-valamit kéne kezdeni a macskával gondolt....majd hirtelen elszaladt és egy konyharuhával a kezében feltűnt amit a macskára terített. A macska kezdetben ellenszenves volt de később rájött hogy csak a javát szolgálja.
Üdv Laweliet vagyok. Nem volt itt senki és kiszolgáltam magam, majd még jöttek néhányan és azt hitték én vagyok a felszolgáló....szóval helyettesítettelek picit biggrin
Szerintem öltözz át, és ha akarok csinálok neked egy jó forró teát, kakaót vagy amit akarsz smile

Ezt nevezem ijesztőnek. *megborzong* Mibe keveredtél hurrikánba? Szegény. *nekiáll egy adag forró teának* Szerintem ez jól fog esni. *majd a betérő ázott vendég felé adja a bögre forró vizet, a cukrot, meg a citromlét.* Nem tudom mivel iszod... És, hogy milyet... *majd odarak még egy csomó féle-fajta teafiltert.*  

Rin_Kawamura

5,600 Points
  • Team Edward 100
  • Treasure Hunter 100
  • Bunny Spotter 50

Laweliet

9,300 Points
  • Pie Hoarder by Proxy 150
  • Pieversity 200
  • Way Too Many Pies 300
PostPosted: Fri Aug 05, 2011 1:07 pm
Na megint kihalt.....hmmm asszem kiszolgálom magam és kortyolgatok egy kis bldymarit! biggrin  
PostPosted: Sat Aug 06, 2011 9:57 am
*Lurzt előbújik a sötétségből és meg szólal hogy*
-A kávézó tulajától szeretnék kérni a legerősebb piát amilyenjük van
*majd oda figyelt Laweliet és azt mondta neki*
-nem akarok kötözködni de ennek guildnek a kihalása valószínűleg köze lehet ahhoz hogy kisrajczy a guildbe beírt hogy csinál egy guildet de szíve joga ez tenni stare  

Lurzt
Captain

4,650 Points
  • Pie Feeder 50
  • Hygienic 200
  • Signature Look 250

Laweliet

9,300 Points
  • Pie Hoarder by Proxy 150
  • Pieversity 200
  • Way Too Many Pies 300
PostPosted: Sun Aug 07, 2011 8:40 am
Lurzt
*Lurzt előbújik a sötétségből és meg szólal hogy*
-A kávézó tulajától szeretnék kérni a legerősebb piát amilyenjük van
*majd oda figyelt Laweliet és azt mondta neki*
-nem akarok kötözködni de ennek guildnek a kihalása valószínűleg köze lehet ahhoz hogy kisrajczy a guildbe beírt hogy csinál egy guildet de szíve joga ez tenni stare

-Nem hinném hogy az a gond! mondta Laweliet majd így folytatta. -Ez a guild topic már eleve halott volt még mielőtt létrejött volna a Fangtasei. De mi se állunk jól vagy 5 visszatérő posztolónk van....próbálunk tenni ellene de a magyar gaiasok nem szívesen gyártanak posztokat vagy nem is tudom -.-
Én általában azért írok be mert ha egy helyre beírok akkor már máshova is.
Sőt az utóbbi néhány napban csak a Fangtasei teamesek, vagy már azok se írnak  
PostPosted: Mon Aug 15, 2011 11:58 am
- Feldobhatjuk, csak 1-2 dolgot kell tenni -robban be Rajczi. -A terv a következő.: Lehetne együtt a 2 Guild! Lurzt-ot behívjuk, a Guildokat egybefonjuk, és az lesz a Reformátor Guild Hotelja. biggrin  

III_Kisrajczy_III

Romantic Survivor

12,400 Points
  • Partygoer 500
  • Generous 100
  • Junior Trader 100

Laweliet

9,300 Points
  • Pie Hoarder by Proxy 150
  • Pieversity 200
  • Way Too Many Pies 300
PostPosted: Tue Aug 16, 2011 3:40 am
Ötletnek jó! De nem tudom biggrin nem hinném h. Lurzt benne lenne.  
PostPosted: Thu Aug 18, 2011 9:47 am
Szerintem Lurtz elég nyitott a témára, és ne olyan rossz 5let. biggrin Minnél szélesebb kör, annál jobb lehet. *berobog a társalgás közepére* Amúgy én is kérnék egy Maryt biggrin  

Rin_Kawamura

5,600 Points
  • Team Edward 100
  • Treasure Hunter 100
  • Bunny Spotter 50

Lurzt
Captain

4,650 Points
  • Pie Feeder 50
  • Hygienic 200
  • Signature Look 250
PostPosted: Fri Aug 19, 2011 12:05 am
*Lurzt becsukta a szemét és amikor kinyitotta szemét hideg futkosót a többieknek majd Lurzt azt mondja*
-Nem, nem fogadom el az ajánlatot annyit dolgoztam ezen a guilden hogy nem hagyhatom hogy ilyen véget érjen stare  
PostPosted: Sat Aug 20, 2011 11:38 am
Igazad van Lurzt....És én és a többiek nem is akarunk semmire erőszakosan rávenni. :s Szerintem váltsunk témát ez kényelmetlen...  

Laweliet

9,300 Points
  • Pie Hoarder by Proxy 150
  • Pieversity 200
  • Way Too Many Pies 300

III_Kisrajczy_III

Romantic Survivor

12,400 Points
  • Partygoer 500
  • Generous 100
  • Junior Trader 100
PostPosted: Mon Aug 22, 2011 12:15 pm
Témaváltás ...

Kinek milyen szíverősítő kell? smile Nekem NAturZitrone 0,0% ... smile  
PostPosted: Wed Aug 31, 2011 10:38 am
III_Kisrajczy_III
Témaváltás ...

Kinek milyen szíverősítő kell? smile Nekem NAturZitrone 0,0% ... smile

Nekem egy kis Kalinka jól jönne biggrin  

Laweliet

9,300 Points
  • Pie Hoarder by Proxy 150
  • Pieversity 200
  • Way Too Many Pies 300

Lurzt
Captain

4,650 Points
  • Pie Feeder 50
  • Hygienic 200
  • Signature Look 250
PostPosted: Wed Aug 31, 2011 11:01 am
*Lurzt kávézó tulajához fordult és megkérdezte*
-Lehet kérni egy méteres sört?  
Reply
Játék

Goto Page: [] [<] 1 2 3 ... 4 5
 
Manage Your Items
Other Stuff
Get GCash
Offers
Get Items
More Items
Where Everyone Hangs Out
Other Community Areas
Virtual Spaces
Fun Stuff
Gaia's Games
Mini-Games
Play with GCash
Play with Platinum