Welcome to Gaia! ::

Magyar Reformátorai Guild

Back to Guilds

Magyar Reformátorai Guild 

Tags: magyar, magyarok, hungary, awsome 

Reply Magyar Reformátorai Guild
Törvényalkotó hely Goto Page: [] [<] 1 2

Quick Reply

Enter both words below, separated by a space:

Can't read the text? Click here

Submit

Lurzt
Captain

4,650 Points
  • Pie Feeder 50
  • Hygienic 200
  • Signature Look 250
PostPosted: Mon Jun 06, 2011 12:00 am
Laweliet
meglátjuk hogy válnak be a törvény cikkek...bár egy kicsit közérthetőbben is lehetne fogalmazni. szerződés? ez egy kicsit ijesztő vagy csak nekem? Szerintem ha vkit tiltatok mert nem fizette ki a büntetést nem nagy az esélye h. kifizeti később..el kéne dönteni hogy azokra a tagokra szüksége van egyáltalán a klubnak. *akik nem tartják be a klub szabályait azoknak kívül tágasabb elvet valljuk-e)

Hogy értve hogy érthetőbbé, tudnál egy másik szerződéses papírban írni ?
A kitiltás csak arra vonatkozik aki nem fizette ki a büntető összeget ilyenkor ezután persze ki lesz tiltva de nem teljesen.
Egy kicsit gondolkodok hogy a szerződés aláírásos dologban hogy inkább valamilyen előnyhöz adnánk tagoknak mint hogy ezzel lehet belépni  
PostPosted: Mon Jun 20, 2011 7:07 am
Lurzt

Hogy értve hogy érthetőbbé, tudnál egy másik szerződéses papírban írni ?
A kitiltás csak arra vonatkozik aki nem fizette ki a büntető összeget ilyenkor ezután persze ki lesz tiltva de nem teljesen.
Egy kicsit gondolkodok hogy a szerződés aláírásos dologban hogy inkább valamilyen előnyhöz adnánk tagoknak mint hogy ezzel lehet belépni



Használjuk az irodalmi nyelvet.

-Tilos a fórum témájához oda nem illő témát írni. (más szóval tilos az offolás) Kivéve természetesen a Mindenféle Téma fórumon.
-Fórumon ugyanazon tartalmú téma létrehozása tilos!
-Továbbá tilos a csúnya szavak és sértő kifejezések használata más klubtagokkal szemben,
-Ha az üzenetedben csúnya szót használsz csillagozd ki az első és utolsó betű közzé eső betűket.
-Tilos átverni a másik tagot!
-Tilos egy tagnak a fórumon a saját üzenete alá válaszolnia, kivéve ha fórum témájához rég nem érkezett válasz vagy van egyéb komoly indoka.

Büntetés
Először mindenki figyelmeztetésben részesül.
Amennyiben figyelmen kívül hagyja és viselkedésével továbbra is megszegi a szabályokat, akkor a büntetés a 2. szintre lép.
Ami azt jelenti h. köteles bírságot fizetni, vagy egy tárgyat zálogba adni.
A beadott értékek a Guild kasszájába kerülnek. Tárgyak esetében eladásra, esetleg sorsolásra a guild tagok között. A tárgyak értékesítése a marketplacen is megtörténhet, de az abból befolyó összeg csak a guildot gazdagíthatja.
Amennyiben valaki olyan elvetemült hogy ennek ellenére is folytatja, vagy valami kirívó incidens történik. Egy 3 tagú bíróság elé kerül az ügy. Akik a tanuk meghallgatása után, megbeszélik a vezetővel, a teendőket. (Levelezés útján) a levelezést egy pártatlan tagnak is figyelemmel kell kísérnie h. minden rendben menjen.
A büntetés lehet tiltás meghatározott ideig, esetleg végleg, Pénzbüntetés, tárgybírság vagy akár ezek együttese.

Az már jobb ötlet hogy a szerződéssel valamiféle előnyt kapnak a tagok. smile
Mit szólnátok ha lenne klub tombola? 1-500-ig lennének számok, és mindenki választana egy saját számot, ami 100 goldba kerülne. És a befolyt összegből vennénk vmit. Amit kisorsolnánk. Nem drága cuccok lennének, ha többen leszünk akkor ez megváltozik.  

Laweliet

9,300 Points
  • Pie Hoarder by Proxy 150
  • Pieversity 200
  • Way Too Many Pies 300

III_Kisrajczy_III

Romantic Survivor

12,400 Points
  • Partygoer 500
  • Generous 100
  • Junior Trader 100
PostPosted: Tue Jul 26, 2011 11:18 am
Lehetek Crew-os? biggrin Van 5letem, rengeteg. biggrin  
PostPosted: Mon Aug 01, 2011 8:05 am
Laweliet együtt gondolván és gondolom mások is 110 %-os egyet értéssel a csak szerződéssel való jelentkezést eldobtunk a pokol legmélyében és helyette más funkcióba tesszük a szerződést aki szerződéssel van alá írva mindenféle előnyel részesül mint például egy ajándékokkal

Úgy döntöttem a guildben kiválasztok 3 crew vagyis majd nem félisten forumon aki velem együtt kitalálunk mindenféle dolgokat amivel szórakoztatunk a guildtásainkat
 

Lurzt
Captain

4,650 Points
  • Pie Feeder 50
  • Hygienic 200
  • Signature Look 250

Laweliet

9,300 Points
  • Pie Hoarder by Proxy 150
  • Pieversity 200
  • Way Too Many Pies 300
PostPosted: Mon Aug 01, 2011 9:42 am
Lurzt
Laweliet együtt gondolván és gondolom mások is 110 %-os egyet értéssel a csak szerződéssel való jelentkezést eldobtunk a pokol legmélyében és helyette más funkcióba tesszük a szerződést aki szerződéssel van alá írva mindenféle előnyel részesül mint például egy ajándékokkal

Úgy döntöttem a guildben kiválasztok 3 crew vagyis majd nem félisten forumon aki velem együtt kitalálunk mindenféle dolgokat amivel szórakoztatunk a guildtásainkat

Küzdeni fogok a félisteni rangért ^^ Küldj egy szerződést és alákarcolom...öhmmm pötyögöm vagy hasonló biggrin  
PostPosted: Tue Aug 02, 2011 3:03 am
Nem nagyon tudom követni az eseményeket több mint egy hónap kihagyás után, olvasni meg nincs kedvem.
Most -miután már rég elolvastam a hírlevelet- kezdem rendszerezni, mi történik itt.
whee
Tehát, mostmár tudlak követni titeket xd 3nodding  

Silphil
Crew

5,150 Points
  • Team Edward 100
  • Friendly 100
  • Befriended 100
Reply
Magyar Reformátorai Guild

Goto Page: [] [<] 1 2
 
Manage Your Items
Other Stuff
Get GCash
Offers
Get Items
More Items
Where Everyone Hangs Out
Other Community Areas
Virtual Spaces
Fun Stuff
Gaia's Games
Mini-Games
Play with GCash
Play with Platinum