Welcome to Gaia! ::

Magyar Reformátorai Guild

Back to Guilds

Magyar Reformátorai Guild 

Tags: magyar, magyarok, hungary, awsome 

Reply Magyar Reformátorai Guild Történések
Javaslatok és +szavazati helye

Quick Reply

Enter both words below, separated by a space:

Can't read the text? Click here

Submit

Lurzt
Captain

4,650 Points
  • Pie Feeder 50
  • Hygienic 200
  • Signature Look 250
PostPosted: Sat Dec 25, 2010 9:15 am
Ezen a fórumon javaslatot tehetek valami egyéb kiegészítést szinte bármiben guildben ami nem fórum kapcsolatos témában mert fórumot mindenki készíthet bármilyen témában
Ha javaslat tetszetős akkor szavazás indul ami csak egy hétig tarthat és ezután dől el hogy megvalósítjuk e a javaslatot vagy sem
 
PostPosted: Thu Feb 03, 2011 11:48 am
Lehetne egy Role-Play subforumot létrehozni?
Szeretnék indítani egyet rolleyes
Ha szabad...  

Silphil
Crew

5,150 Points
  • Team Edward 100
  • Friendly 100
  • Befriended 100

Lurzt
Captain

4,650 Points
  • Pie Feeder 50
  • Hygienic 200
  • Signature Look 250
PostPosted: Thu Feb 03, 2011 11:48 pm
Silphil
Lehetne egy Role-Play subforumot létrehozni?
Szeretnék indítani egyet rolleyes
Ha szabad...

Mindenkinek van joga fórumot készíteni ,de szerintem erre való játék subforum minden játék vagy játékról szóló forum oda kerül  
PostPosted: Sat Feb 05, 2011 10:16 am
úgyisjó biggrin
Lassan kitalálom xd  

Silphil
Crew

5,150 Points
  • Team Edward 100
  • Friendly 100
  • Befriended 100

III_Kisrajczy_III

Romantic Survivor

12,400 Points
  • Partygoer 500
  • Generous 100
  • Junior Trader 100
PostPosted: Tue Jul 26, 2011 11:28 am
Nekem lenne ötletem. Aki egy bizonyos ideig nem aktív, azt ki lehessen csapni. Mondjuk ha 1 hónapig nem aktivizálja magát, és nem szólt neked, vagy egy crew tagnak, annak felhatalmazása van arra, hogy kiléptesse a tagot a Guildból. Nem lenne jó? Így az inaktív tagokat ki lehet szűrni. Vagy ha nem akartok sokat, akkor 1 hét inaktivitás után. Nos? smile  
PostPosted: Tue Jul 26, 2011 12:55 pm
III_Kisrajczy_III
Nekem lenne ötletem. Aki egy bizonyos ideig nem aktív, azt ki lehessen csapni. Mondjuk ha 1 hónapig nem aktivizálja magát, és nem szólt neked, vagy egy crew tagnak, annak felhatalmazása van arra, hogy kiléptesse a tagot a Guildból. Nem lenne jó? Így az inaktív tagokat ki lehet szűrni. Vagy ha nem akartok sokat, akkor 1 hét inaktivitás után. Nos? smile

A gondolat hízelgő és simán élvezhetem az isteni hatalmamat a guildben de az ötlet rossz. Nem kényszeríthetjük a tagokat hogy minden tűzön át vagy betegében át mindig aktív legyen, vannak olyan tagok aki csak hetente tud írni valamit de akkor is ha kedve van hozzá (bár megértem őket mert már honapók óta nem történt semmi) valamint van akkor is haszon azoknak a tagoknak akik csak beléptek a guildben növelik guild létszámát és több lesz rá az esély hogy ha valaki csak körülnéz és látja a Magyar Reformátorai Guild létszámát akkor csatlakozik hozzánk
De jó hogy megosztottad az ötletedet biggrin  

Lurzt
Captain

4,650 Points
  • Pie Feeder 50
  • Hygienic 200
  • Signature Look 250
Reply
Magyar Reformátorai Guild Történések

 
Manage Your Items
Other Stuff
Get GCash
Offers
Get Items
More Items
Where Everyone Hangs Out
Other Community Areas
Virtual Spaces
Fun Stuff
Gaia's Games
Mini-Games
Play with GCash
Play with Platinum