Welcome to Gaia! ::

- MALAYSIA -

Back to Guilds

MALAYSIA.... +all comunity+ +all region+ +freedom+ 

Tags: malaysia, all community, country, culture, friends 

Reply -MALAYSIA-
Goodbye gaia ❤️ Goto Page: [] [<] 1 2 3 [>] [»|]

Quick Reply

Enter both words below, separated by a space:

Can't read the text? Click here

Submit

SyaiRyn

PostPosted: Thu May 02, 2019 8:06 pm
emotion_skull emotion_skull emotion_skull  
PostPosted: Sun May 05, 2019 1:02 am
gaia_zurg  

Cattomai

Silent Whisperer

orang_melayu

Aged Noob

10,525 Points
  • Pie Feeder 50
  • Pie Enabler 100
  • Pie Hoarder by Proxy 150
PostPosted: Mon May 06, 2019 4:12 am
:'(  
PostPosted: Thu May 09, 2019 8:45 pm
press F  

Zacktacular

Buggy Glitch

SKADOOSHH

Crew

Pie-Maker

PostPosted: Fri Jun 21, 2019 12:22 pm
Zacktacular
press F

F  
PostPosted: Sun Jun 23, 2019 1:26 am
hi smile  

Catoxicated

OG Fatcat

Chiminiee

Colorful Daredevil

PostPosted: Mon Jul 01, 2019 5:19 am
bye  
PostPosted: Tue Jan 21, 2020 6:31 am
well my story pulak.. aku punya siblings introduce me to this game around 2010 ekeke time tu muda giler do lmao. used to pakai acc "niako123" which is kena banned bc of reason tertentu yg sampai skg aku tklupa. bila pikiaq balik haih bodo jugak aku mase kecik dulu hahahahaha. but seronok ah slalu je lepak rally main sorok‘2 ape tah sume tu, pegi town goyang pokok‘2 kumpul gold dpt trash pe sume pastu jual uhuks, yg plg rindu main zomg ah ngn member‘2 tlg naikkan level pe sume (smpai sggup ngadap mende alah ni seharian) peh rindu bhai! :‘/ through this game, bnyk kenangan pahit manis yg aku lalui dulu xD since da ramai yg quit it wasnt as fun as it used to be haih but ape bole buat ann sume ada komitmen memasing *sobs*

least i gotta chance to make friends & memories though. emotion_yatta
ps; im not quitting cuma kerap hiatus hiks

PookieChips

Shy Fatcat

iLemonPanda
Crew

Loyal Friend

11,050 Points
  • Tycoon 200
  • Lavish Tipper 200
  • Generous 100
PostPosted: Tue Mar 24, 2020 12:04 pm
Taktau la nak kata apa , bila baca semua ni balik rasa macam sedih sbb yela , dulu hari hari bukak borak apa semua dlm game bahlol ni tapi skrng mcm rindu kawan lama . nak jugak suruh semua on balik untuk reunion kali terakhir sebelum mmg takde orng dah nak on game ni . suggest la tarikh atau buat group telegram ke . aku rindu korang T.T . nak nak si amin , kak yana dan semua lah ( nama pun aku dah lupa . lama sngt dh x chat nga korang :<)  
PostPosted: Thu Mar 26, 2020 3:26 am
iLemonPanda
Taktau la nak kata apa , bila baca semua ni balik rasa macam sedih sbb yela , dulu hari hari bukak borak apa semua dlm game bahlol ni tapi skrng mcm rindu kawan lama . nak jugak suruh semua on balik untuk reunion kali terakhir sebelum mmg takde orng dah nak on game ni . suggest la tarikh atau buat group telegram ke . aku rindu korang T.T . nak nak si amin , kak yana dan semua lah ( nama pun aku dah lupa . lama sngt dh x chat nga korang :<)

weh ye do bukan ada ws group ke ?  

Catoxicated

OG Fatcat

iLemonPanda
Crew

Loyal Friend

11,050 Points
  • Tycoon 200
  • Lavish Tipper 200
  • Generous 100
PostPosted: Thu Mar 26, 2020 5:13 am
Catoxicated
iLemonPanda

ade je . actually smlm baru kiteorang reunion dlm rally . mlm ni taktau la diorang nak join ke tak . tapi kalau dah PKP ni kan , elok la reunion balik . hahahahahaha  
PostPosted: Sun Mar 29, 2020 12:28 am
iLemonPanda
Catoxicated
iLemonPanda

ade je . actually smlm baru kiteorang reunion dlm rally . mlm ni taktau la diorang nak join ke tak . tapi kalau dah PKP ni kan , elok la reunion balik . hahahahahaha

oh yeke hahahahaha takpelah tak perasan lak reunion 25/2 aku tak bukak sgt lah game ni  

Catoxicated

OG Fatcat

Kie Wakamiea

Distinct Genius

PostPosted: Wed Apr 01, 2020 9:56 am
probably no one knows who i am tapi kalau betul la kita dulu pernah borak dulu2 kala, nak cakap ni, aku rindu zaman gemilang gaia dulu. kenal x kenal, asal dak2 malaysia je aa adelah borak kosong, buat event, kacau org adu best.

aku seawal berumur 10 tahun tau main gaia ni allahu noob nya. then main2 sampai lah tahun 2014 dah start sendu gaia ni. skrang umur jgn tanya lagi, tapi masih muda kot hm.

harap anda2 smua masih sihat2 di luar sana, tau dunia skrang ni nazak en.  
PostPosted: Wed Apr 01, 2020 11:22 am
Kie Wakamiea
probably no one knows who i am tapi kalau betul la kita dulu pernah borak dulu2 kala, nak cakap ni, aku rindu zaman gemilang gaia dulu. kenal x kenal, asal dak2 malaysia je aa adelah borak kosong, buat event, kacau org adu best.

aku seawal berumur 10 tahun tau main gaia ni allahu noob nya. then main2 sampai lah tahun 2014 dah start sendu gaia ni. skrang umur jgn tanya lagi, tapi masih muda kot hm.

harap anda2 smua masih sihat2 di luar sana, tau dunia skrang ni nazak en.

lama x online. rindu dow. rindu nak main zomg  

Muhd Mustaqim95

M A Y D A Y IV

Original Winner

9,725 Points
  • One Down 100
  • Poltergeist Pulverizer 100
  • Ghostly Obliterators 100
PostPosted: Wed Apr 01, 2020 11:44 am
User ImageUser Image

Hahahha hhi,
Started main gaiaonline dari tahun 2009 kot?
Ni account kedua (kazama012 / M A Y D A Y IV sekarang) lepas acc yg first dulu kena hack lel. dramallama
Active sampai 2011/2012 centu lepastu hiatus sebab masuk asrama.
Sambung active balik tahun 2017; jumpa geng2 yang semua sekarang ni ahahha. Sumpah rindu do.

Quote:
Gambar lama zaman dulu dulu tak tahu dah kemana. Tinggal 2 ni je.
p/s: ada lagi ke masing2 yang dalam gambar tu kat sini?

-MALAYSIA-

Goto Page: [] [<] 1 2 3 [>] [»|]

Manage Your Items
Other Stuff
Get GCash
Offers
Get Items
More Items
Where Everyone Hangs Out
Other Community Areas
Virtual Spaces
Fun Stuff